Poniedziałek, 30 stycznia 2023

Ultrakompaktowy Final F7200 na targach Loudhead 2016!

17 maja 2022

Małe i ultralekkie słuchawki zapewniające precyzyjne dopasowanie i wysokiej jakości odtwarzanie dźwięku. Wyjątkowo ciasne dopasowanie do kanału słuchowego zapewnia optymalną jakość dźwięku, szersze pasmo przenoszenia i bogate brzmienie basów. Te słuchawki spełniają wszystkie Twoje potrzeby, a nawet więcej!

Możliwość umieszczenia wkładki wewnątrzusznej znacznie głębiej w kanale słuchowym pozwala uzyskać bardziej realistyczny dźwięk o niesamowitej jakości. Aby to osiągnąć, znacznie zmniejszono rozmiary słuchawek F7200, redukując liczbę elementów składających się na konstrukcję. Mimo że słuchawki są wykonane ze stali nierdzewnej, ważą tylko 2 gramy i mają średnicę mniejszą niż 5,5 mm. Ich konstrukcja eliminuje niepożądane wibracje i pozwala cieszyć się niewiarygodnie czystym dźwiękiem.

Unikalne zastosowanie we wszystkich modelach pełnozakresowych przetworników o zbalansowanej konstrukcji armaturowej zapewnia zaskakującą ilość basu jak na słuchawki tej wielkości. Jednym z najnowszych dodatków jest posrebrzany kabel, który umożliwia uzyskanie znacznie szerszego obrazu dźwiękowego. Kabel ten jest odłączany, co umożliwia podłączenie opcjonalnych kabli ze złączami MMCX.

Słuchawki są wyposażone w zaczep za uchem, który pomaga ograniczyć efekt mikrofonowy kabla. Słuchawki te, flagowy produkt firmy Final, uosabiają wszystkie aspekty wysokiej jakości reprodukcji dźwięku i łatwości użytkowania.

Odwiedź Loudhead 2016 i zapoznaj się z innymi modelami z nowej serii Final!