Środa, 7 czerwca 2023

Tej jesieni rozgrzej swoje uszy na największych targach audio w historii - LOUDHEAD 2016!

10 czerwca 2022

Zapraszamy na czwarte co do wielkości doroczne rosyjskie targi audio poświęcone słuchawkom, odtwarzaczom High-End i przenośnemu sprzętowi audio!

Doctorhead otworzy LOUDHEAD-2016 - Spotkanie Miłośników Audio Osobistego - w dniach 29-30 października w Moskwie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Sokolniki.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, LOUDHEAD zaprasza Cię na odsłuchy słuchawek i wzmacniaczy wszystkich rozmiarów, kształtów i przedziałów cenowych od kilkudziesięciu światowych producentów, udział w seminariach i porady ekspertów. Zobacz i przetestuj systemy zmontowane na zamówienie przez doświadczonych audiofilów, nawiąż kontakty z audiogenami i entuzjastami wysokiej jakości dźwięku, zaprezentuj swój system i dyskutuj z ludźmi o podobnych poglądach!

Wśród wielkich gwiazd pojawią się głośne nowości z branży audio na targach IFA 2016:

SONY zaprezentuje nowy flagowy model wśród odtwarzaczy high-end, Sony NW-WM1Z Walkman, który koniecznie trzeba zobaczyć w połączeniu z nowym audiofilskim odtwarzaczem SONY MDR-Z1R.

Słynny japoński producent nie zignorował nowoczesnych trendów. Dla wszystkich miłośników jakości i bezprzewodowości - poznaj niesamowicie technologiczny aparat SONY MDR-1000x. Według relacji naocznych świadków te bezprzewodowe słuchawki mają funkcję aktywnego tłumienia hałasu, są sterowane gestami, a poziom hałasu zewnętrznego można regulować za pomocą najnowszej technologii SENSE ENGINE.

Oczywiście, na stoisku firmy będzie można zobaczyć również odświeżoną linię odtwarzaczy przenośnych, które zastąpią modele SONY NWZ-A17 i SONY NWZ-A15, .

RHA

Witamy nową w Rosji, ale dobrze znaną brytyjską markę RHA, która już dawno zdobyła zaufanie i miłość miłośników muzyki i audiofilów.

Firma specjalizuje się w słuchawkach dousznych i obecnie ma w swojej ofercie 11 produktów. Cechą charakterystyczną wszystkich słuchawek jest wykonanie z metalu, trwałość i oczywiście brytyjskie podejście do biznesu - na przykład w starszych modelach głośniki są składane ręcznie. Rodzina RHA czeka na nowy nabytek. Nowe produkty będzie można zobaczyć i usłyszeć na targach LOUDHEAD.

RHA to nie jedyna nowa nazwa na rosyjskich targach audio: organizatorzy zapowiadają, że na targach pojawi się marka Sound Magic , która jest bardzo znana na forach audio i długo oczekiwana w Rosji.

Firma Sound Magic szczyci się jedną z najszerszych ofert producentów słuchawek.

Oferuje szeroki wybór wysokiej jakości słuchawek dousznych w cenie poniżej 20 USD, słuchawek z aktywną redukcją szumów oraz słuchawek monitorujących, bezprzewodowych, profesjonalnych, sportowych, klasycznych, dousznych - ogromny wybór, który zaspokoi wszystkie gusta i uszy.

Sennheiser zapowiada prezentację nowego lidera rynku w segmencie słuchawek podróżnych Sennheiser PXC 480 z wbudowanym inteligentnym pilotem. Renomowani Niemcy udoskonalili również produkty do codziennego użytku. Na targach będzie można przetestować nowe słuchawki zamknięte z serii HD 4 i HD 500 (HD559, HD 579, HD 599 i HD 569).

Pro-Ject

Nigdzie nie ma miejsca bez winylu, ponieważ świat przeżywa renesans winylu. Gośćmi spotkania będą aktywni uczestnicy boomu retro, którym daleko do retro technologii - gramofonów.

Grupa Harman

Amerykański lider zaprezentuje produkty słynnego trio: AKG, i. Z niecierpliwością czekam na możliwość przetestowania wspólnego dzieła amerykańskich inżynierów i muzyka Quincy Jonesa - AKG N90Q.

Amerykańscy producenci są również znani z produkcji słuchawek na zamówienie, popularnych wśród profesjonalistów jako douszne urządzenia monitorujące, a także zdobywających popularność wśród zwykłych użytkowników.

Na targach audio spodziewamy się kilku wielkich nazwisk:

Jerry Harvey Audio

Najlepsza na świecie gama niestandardowych słuchawek będzie dostępna do przetestowania, a oczywiście bezpośrednio na wystawie firma JH Audio obiecuje wykonać odlew ucha dla każdego ciekawskiego i opowiedzieć oraz pokazać, czym niestandardowe słuchawki różnią się od standardowych rozwiązań.

Noble Audio

Ten uznany producent, słynący z obudów słuchawek, które doskonale uzupełniają doskonały dźwięk, zaprezentuje na wystawie swój nowy flagowy produkt - KATANA firmy Noble Audio.

W tym rokuPioneer przygotował również dobrą wiadomość dla wszystkich audiofilów, wprowadzając na rynek najwyższej klasy słuchawki Pioneer SE-Master-1. Możesz zrozumieć, co to znaczy dźwięk made in Japan, ponieważ te słuchawki są montowane przez najwyższej klasy rzemieślników w fabryce Tohoku Pioneer w Japonii.

Słuchawki bezprzewodowe i wielodrożne, planary i elektrostaty, przetworniki C/A i wzmacniacze przenośne, odtwarzacze High End i komponentowe systemy audio, kable i głośniki przenośne - LOUDHEAD łączy to, co najlepsze w branży audio.

Sennheiser, Audeze, RHA, Sony, B&W, Harman, Meze, Arkhipov's Laboratory, JH Audio, Abyss, Denon, Fostex, Astell&Kern, Audio-Technica, , Ultrasone, Westone, Noble Audio, Final Audio, Sound Magic, Pro-Ject, STAX, Bose, JBL, AKG, Focal - gwiazdy branży i nowe produkty, o których nigdy nie słyszałeś, będą tam obecne!

I oczywiście, jak to zwykle bywa na targach, nie zabraknie kiermaszu z poważnymi rabatami i konkursów z kuszącymi nagrodami.

Miłośnicy techniki będą mogli zapoznać się z najnowszymi słuchawkami i odtwarzaczami. Miłośnicy audiofilii będą mogli cieszyć się dźwiękiem najbardziej wyrafinowanych urządzeń klasy High End na świecie. Inżynierowie amatorzy i profesjonaliści będą mieli doskonałą okazję do zaprezentowania własnych, unikalnych projektów i wymiany doświadczeń z kolegami. A ci, którzy są po prostu ciekawi tego, co dzieje się na rynku personal audio, będą mogli miło spędzić czas, cieszyć się wspaniałą muzyką i jej doskonałym brzmieniem oraz oczywiście otrzymać upominki od organizatorów.

Czekamy na Ciebie w LOUDHEAD. Przynieś swoje systemy audio, projekty, niestandardowe słuchawki i wzmacniacze, modyfikacje i ulepszenia!

Do zobaczenia na LOUDHEAD 2016!

KIEDY:

29-30 października 2016 r.

Godziny godziny otwarcia dla odwiedzający:

Sobota, godz. 10.00-19.00.

Niedziela, godz. 10.00-18.00.

GDZIE:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Sokolnikach,

Pawilon 7a

Pawilon 7, Budynek 1, 5 Luchevoy prosek

metro: Sokolniki