Piątek, 12 lipca 2024

Sennheiser PCX 550 Wireless na targach Loudhead 2016

20 maja 2022

Rzadko kiedy na wystawie nie pojawia się produkt słynnej marki Sennheiser, zwłaszcza jeśli jest to Loudhead 2016. Wśród wielu godnych uwagi nowości od Niemców jest model premium słuchawek bezprzewodowych Sennheiser PXC 550 Wireless, które potrafią zrobić godną imprezę w każdej podróży.

Wzornictwo PXC 550 Wireless wyróżnia się surowością, pewnym konserwatyzmem i jakby podkreśla powagę jego właściciela. Czarne, matowe wykończenie, łagodnie opływowe linie składanej konstrukcji i doskonała jakość wykonania to kolejne cechy, których można oczekiwać od Niemców. Słuchawki pasują bardzo wygodnie, a dzięki pełnowymiarowej konstrukcji ważą tylko 227 gramów. Słuchawki są dostarczane z wysokiej jakości futerałem, bez którego raczej nie przejdą co najmniej jednej podróży. Wewnątrz znajduje się również kabel potrzebny do przekształcenia słuchawek z bezprzewodowych w przewodowe.

Jeśli oprócz modelu bezprzewodowego zależy Ci również na izolacji akustycznej, to słuchawki PXC 550 Wireless na targach Loudhead 2016 z pewnością nie są warte tego, by przejść obok nich obojętnie. Ten rodzaj zewnętrznej kontroli hałasu jest rzadko spotykany. Po pierwsze, głębokość tłumienia można zawsze regulować. Słuchawki wykazują doskonałe tłumienie hałasu w każdym miejscu: w metrze, w centrum handlowym w sezonie przecen, a także na ulicy, w tłumie ludzi i samochodów. Po drugie, słuchawki świetnie sprawdzają się, gdy trzeba odebrać telefon. Hałas zewnętrzny jest redukowany, dzięki czemu rozmówca słyszy Cię lepiej, a jednocześnie słyszysz swój własny głos, co pozwala Ci kontrolować głośność.

Dźwięk jest w 100% zgodny z reputacją firmy i jej statusem premium. Pomimo takich czynników, jak Bluetooth i redukcja szumów, słuchawki PXC 550 Wireless nadal są w stanie zapewnić naturalny i krystalicznie czysty dźwięk. Linia basu jest solidna, solidna, a basy zawsze były mocną stroną Sennheisera. Zakres średnich tonów jest dobrze zdefiniowany, a szczegóły niuansów dźwiękowych są w pełni słyszalne. Dzięki dołączonemu do zestawu kablowi (z jednoprzyciskowym pilotem i mikrofonem) można zasadniczo poprawić brzmienie tego modelu, choć różnica nie będzie aż tak znacząca. Dźwięk zyska na gęstości, doda koloru scenie dźwiękowej, ale będzie to tylko poprawa już i tak doskonałego brzmienia.

I jaki jest sens mówić o możliwościach słuchawek, skoro na zbliżającym się Loudhead-2016 można posłuchać i dotknąć wszystkiego? Gdy zobaczysz słuchawki Sennheiser PXC 550 Wireless, koniecznie je wypróbuj. Czekamy na Ciebie!