Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Sennheiser Momentum True Wireless

9 czerwca 2022

Sennheiser z dumą przedstawia swoje pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki

Sennheiser Momentum True Wireless

Nowy model charakteryzuje się "bezkompromisową reprodukcją dźwięku i materiałami najwyższej jakości". Pojemność akumulatora w słuchawkach Sennheiser Momentum umożliwia słuchanie muzyki nawet przez cztery godziny. Wygodne i kompaktowe etui do przechowywania i ładowania wydłuża czas pracy akumulatora do 12 godzin, dzięki czemu można z niego korzystać przez cały dzień.

W słuchawkach Sennheiser Momentum zastosowano przetworniki dynamiczne o średnicy 7 mm, które zapewniają pasmo przenoszenia 17-21 000 Hz. Korzystając z aplikacji Sennheiser Smart Control na platformy iOS i Android, można wyregulować korektor i zaktualizować oprogramowanie słuchawek. Nowość wyposażono w technologię formowania wiązki, która dzięki dwóm zintegrowanym mikrofonom poprawia jakość głosu podczas wykonywania połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym.

Słuchawki obsługują kodeki AAC i Qualcomm aptX. Za komunikację odpowiada zaawansowany interfejs Bluetooth 5.0.

Aparat wyposażono również w funkcję Transparent Hearing, która pozwala słyszeć wszystko, co dzieje się wokół, zmniejszając prawdopodobieństwo, że użytkownik idący drogą nie usłyszy zbliżającego się samochodu, a także umożliwia kontynuowanie rozmowy bez zdejmowania słuchawek.