Piątek, 12 lipca 2024

Podaruj swoim bliskim parę słuchawek!

4 listopada 2021

Co podarować tym, których kochasz? Jakość muzyki i komfort jej słuchania, oczywiście! Wybraliśmy dla Państwa kilka ciekawych opcji i specjalnych ofert świątecznych.

Sennheiser HD 4.40 BT / HD 4.50 BTNC

Otwierając nasz wybór prezentów jest para przyjaznych dla budżetu pełnowymiarowych słuchawek Bluetooth od Sennheiser. Sennheiser HD 4.40 BT dla osób dbających o budżet oraz Sennheiser HD 4.50 BTNC dla tych, którzy potrzebują aktywnej eliminacji hałasu. Niemiecka jakość wykonania i dźwięku w specjalnej świątecznej cenie!

RHA TrueConnect Black

Popularny model True Wireless, który stał się już niemal klasykiem, w specjalnej cenie. RHA TrueConnect to przyjazna dla budżetu alternatywa dla nudnych AirPods dla tych, których bratnia dusza wie dużo o dźwięku.

Anker Soundcore Liberty Air 2 + Anker Soundcore Liberty 2 Pro

Dalej mamy dwa kolejne modele True Wireless - parę niespodziewanie fajnych i niedrogich nowości od Ankera - w pełni bezprzewodowe słuchawki Soundcore Liberty Air 2 i Soundcore Liberty 2 Pro. Pierwszy model to budżetowa alternatywa dla słuchawek AirPods z dynamicznym przetwornikiem pokrytym diamentem.

Drugi model otrzymał wsparcie od 10 producentów nagrodzonych nagrodami Grammy i charakteryzuje się współosiową konstrukcją hybrydową, która zapewnia naturalny i szczegółowy dźwięk na poziomie studyjnym. Ponadto aplikacja mobilna Soundcore dla obu modeli posiada funkcję HearID umożliwiającą personalizację dźwięku - coś na wzór Mimi firmy Beyerdynamic.

Sennheiser Momentum True Wireless

Gotowy na coś nieco poważniejszego? Sennheiser Momentum True Wireless - audiofilski TWS w specjalnej, wakacyjnej cenie! Najlepsze z najlepszych, w pełni bezprzewodowe słuchawki, które zapewnią Twojej drugiej osobie niespotykany poziom komfortu z najwyższej jakości dźwiękiem - prezent, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

Bose Noise Cancelling 700

Najnowszy model od innowatorów i liderów w dziedzinie redukcji hałasu to Bose Noise Cancelling 700. Nowy futurystyczny design, możliwości personalizacji, platforma rozszerzonej rzeczywistości Bose AR i całe 11 poziomów redukcji hałasu! Najlepszy prezent dla podróżników.

Sennheiser Momentum Wireless M3AEBTXL Sennheiser CX 6.00BT w prezencie

Po raz kolejny Sennheiser, po raz kolejny Momentum, ale tym razem w wersji pełnowymiarowej z aktywną redukcją szumów. A świąteczny bonus? Proszę, dodatkowa para bezprzewodowych słuchawek dousznych Sennheiser CX 6.00BT jako prezent dla każdego klienta!

A jeśli Twoja bratnia dusza uwielbia gry wideo, bitwy online lub nurkowanie w zawiłej fabule, to proponujemy zwrócić uwagę na następujące modele słuchawek gamingowych z mikrofonem:

  • Asus Cerberus V2 - budżetowy zestaw słuchawkowy do gier dostępny jest w wielu żywych kolorach - czerwonym, niebieskim lub zielonym. Wyposażony jest w ekskluzywne głośniki ASUS Essence, pełnowymiarowe poduszki na uszy i zupełnie nowy pałąk ze stali nierdzewnej - o 70% mocniejszy niż oryginalny zestaw Cerberus, ale też o 60% lżejszy i o 50% cieńszy. Wygodniejszy i bardziej wytrzymały zestaw słuchawkowy oferuje lepszą jakość dźwięku z jeszcze mocniejszymi basami, a dwa mikrofony zapewniają czysty dźwięk dla wygodnej komunikacji głosowej w grach lub innych zastosowaniach.
  • ASUS ROG Delta Core to poważniejsze rozwiązanie z głośnikami ASUS Essence, ergonomicznie ukształtowanymi muszlami D-cup oraz poduszkami nausznymi ROG Hybrid. Zestaw słuchawkowy zapewnia dodatkowy komfort podczas długich sesji gier i dostarcza mocny dźwięk z głębokimi basami.

W rzeczywistości w naszych sklepach można znaleźć tysiące innych fajnych prezentów! Chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Zakochaj się, podziel się swoją miłością i pokochaj muzykę!