Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Pierwsze słuchawki True Wireless firmy Audio-Technica!

11 czerwca 2022

Pierwsze słuchawki True Wireless firmy Audio-Technica ATH-CKR7TW zostały zaprezentowane na targach IFA 2018.

Audio-Technica to słynna japońska marka, która dostarczyła nam wiele wysokiej jakości i ciekawie brzmiących modeli. Nowy model ATH-CKR7TW jest "pierworodnym", ponieważ firma Audio-Technica nie stosowała wcześniej w swoich konstrukcjach technologii True Wireless.

Przyjrzyjmy się bliżej specyfikacji tego modelu i oceńmy, co ostatecznie udało się osiągnąć inżynierom Audio-Technica.

Model ten ma wbudowane przetworniki 11 mm. Za konwersję cyfrowo-analogową odpowiedzialny jest wysokiej jakości przetwornik C/A ze wzmacniaczem AKM4375 . Nowy produkt obsługuje formaty audio, takie jak aptX, AAC i SBC.

W przeciwieństwie do standardowych kodeków sprzętowych opartych na układach Qualcomm dedykowany przetwornik cyfrowo-analogowy firmy AKM jest w stanie zapewnić wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w szerokim zakresie częstotliwości. Za pomocą jednego dotknięcia powierzchni obudowy słuchawek można sterować odbieraniem połączeń i odtwarzaniem muzyki: przełączaniem utworów i regulacją głośności.

Model komunikuje się ze źródłem za pomocą interfejsu Bluetooth 5.0.

Pełne naładowanie zapewnia do 6 godzin pracy. A futerał z wbudowanym akumulatorem zapewnia dodatkowe 9 godzin pracy. Firma Audio-Technica zadbała również o udostępnienie aplikacji na smartfony Audio-Technica Connect, która jest dostępna w Appl Store i Google Play.

Długi czas pracy baterii i dedykowany klucz sprzętowy wysokiej jakości sprawiają, że nowy produkt jest poszukiwany i konkurencyjny w stosunku do liderów rynku.

Audio-Technica ATH-CKR7TW Czarny

Marka: Audio-Technica

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Wersja Bluetooth: 5.0

Dodaj do ulubionych Dla porównania 12&nbsp790&nbspRUB. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd