Piątek, 12 lipca 2024

Nowy Cowon Plenue P1 już w Doctorhead!

25 kwietnia 2022

Nowy Cowon Plenue P1 już w Doctorhead! Drodzy Przyjaciele, wtorek rozpoczynamy od wspaniałej wiadomości! Jeden z najbardziej oczekiwanych nowych produktów 2014 roku jest już w naszym sklepie!

Namkyu Park (CEO COWON): "Wprowadzamy na nowo markę PLENUE, aby otworzyć przed naszymi klientami nowe horyzonty przyjemności dzięki innowacyjnym produktom i lepszej jakości dźwięku.

PLENUE P1 to wysokiej jakości odtwarzacz, który obsługuje formaty audio o wysokiej rozdzielczości (24 bit / 192 kHz), umożliwiając słuchanie ulubionej muzyki w doskonałej jakości, tak jak w przypadku nagrań studyjnych. Odtwarzacz jest oparty na unikalnych technologiach firmy COWON, gromadzonych przez ponad 20 lat, i jest wyposażony we wbudowany system operacyjny Linux, specjalnie dostosowany do dwurdzeniowego procesora Cortex-A9 (1,2 GHz), który tworzy bardziej niezawodne i optymalne środowisko dla odtwarzania dźwięku o wysokiej wierności. Doskonały przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) Burr-Brown PCM1792A w połączeniu z unikalnym know-how firmy Cowon zaowocował doskonałymi parametrami dźwięku. Oprócz wyjścia słuchawkowego, Cowon wyposażył swój flagowy odtwarzacz w wyjście optyczne do przesyłania dźwięku do wzmacniaczy Hi-Fi lub innych urządzeń. Obsługuje dobrze znane formaty audio, takie jak FLAC, ALAC, MP3 i inne, a także coraz popularniejsze formaty DXD (~352,8/384 kHz) i DSD (~5,64 MHz). PLENUE 1 jest również wyposażony w JetEffect 7, najnowszą wersję znanego użytkownikom pakietu technologii poprawy jakości dźwięku firmy Cowon. Siódma wersja pakietu zawiera 54 presety korektora, 10-pasmowy korektor, efekty BBE+, zestawy Chorus i Reverb. Odtwarzacz jest wyposażony w 128 GB szybkiej pamięci wewnętrznej i gniazdo rozszerzeń na kartę microSD.

Wysokiej jakości wzornictwo jest istotnym elementem każdego urządzenia klasy premium. Aparat PLENUE P1 ma minimalistyczny wygląd i wrażenie godne produktu klasy Hi-End. Jego rozmiar i intuicyjny interfejs sprawiają, że można go łatwo obsługiwać jedną ręką. Do flagowego modelu Cowon dołączony jest futerał wykonany ze skóry przez renomowanych włoskich rzemieślników RINO MASTROTTO GROUP.

Z pełnym opisem odtwarzacza można zapoznać się w karcie modelu Cowon Plenue P1 lub po prostu przyjść do naszego sklepu i usłyszeć wszystko na własne uszy! Zapraszamy na jazdę próbną!

Cowon PLENUE P1 w naszym katalogu produktów.