Piątek, 12 lipca 2024

Nowość na targach IFA 2013 - wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A 20

6 maja 2022

Produkty Beyerdynamic były dobrze reprezentowane na tegorocznych targach IFA 2013. Wśród nowych produktów znalazł się wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A 20 klasy premium.

Z zewnątrz wzmacniacz robi niezapomniane wrażenie. Obudowa z polerowanego aluminium ogranicza możliwość zarysowania i zapobiega rezonansowi. Precyzyjny regulator głośności ALPS tylko podkreśla solidny stan urządzenia.

Wewnątrz Beyerdynamic A 20 zastosowano elementy dyskretne, które są wykorzystywane we flagowej serii Beyerdynamic A 1. Podobnie jak jego poprzednik, Beyerdynamic A 20 może być używany zarówno ze słuchawkami o niskiej, jak i wysokiej impedancji.

Wzmacniacz posiada dwa wyjścia słuchawkowe zapewniające wysoki komfort odsłuchu dla dwóch użytkowników jednocześnie. Urządzenie jest wyposażone w wejścia RCA do podłączania źródła dźwięku oraz wyjścia RCA do używania go z zewnętrznym wzmacniaczem lub głośnikiem aktywnym. Warto również zauważyć, że w słuchawkach Beyerdynamic A 20 zastosowano wbudowany zasilacz, który redukuje niepożądane szumy.

Nowy produkt jest już dostępny na stronie Doctorhead.ru.