Środa, 19 czerwca 2024

Nowe odtwarzacze Sony z serii Z

29 września 2021

Walkman® Z Series: Dla miłośników muzyki od miłośników muzyki, firma Sony przedstawia pierwszy odtwarzacz Walkman® Mobile Entertainment Player z systemem operacyjnym Android™.

Cechy

  • Najwyższa jakość dźwięku dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi S-Master MX i pięciu technologiom Clear Audio
  • Więcej radości z muzyki dzięki wyjątkowym aplikacjom Sony i dostępowi do Android Market™.
  • xLOUDTM System akustyczny i ergonomiczna konstrukcja obudowy
  • Zaawansowana łączność dzięki DLNA, HDMI i Bluetooth®
  • 10,9 cm (4,3") szybko reagujący, antyodblaskowy, wielodotykowy wyświetlacz LCD
  • Łatwe przesyłanie plików za pomocą iTunes1 lub Eksploratora Windows®.

Walkman® z serii Z to pierwszy odtwarzacz Walkman® Mobile Entertainment Player firmy Sony z systemem Android™. Dzięki niezrównanemu doświadczeniu firmy Sony w dziedzinie osobistych urządzeń audio, wprowadzamy na rynek nowe modele, które łączą wyjątkową, sprawdzoną przez lata jakość dźwięku z najnowszą technologią - odtwarzacze MP3 WALKMAN są tworzone przez miłośników muzyki dla miłośników muzyki.

Sony Walkman® Z1000

Dźwięk najwyższej klasy jest zawsze z Tobą

Odtwarzacz Walkman® z serii Z to przede wszystkim wysoka jakość dźwięku. Pierwotnie opracowany dla systemów kina domowego Sony, wbudowany wzmacniacz cyfrowy Sony S-Master MX skutecznie redukuje szumy i zniekształcenia, aby wzmocnić brzmienie wszystkich Twoich ulubionych utworów.

Pokochasz doskonały dźwięk odtwarzacza Walkman® dzięki połączeniu pięciu elementów Clear Audio: S-Master MX, Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) i słuchawek Sony serii EX.

Nawigacja po kolekcji muzyki jest zadziwiająco prosta.

Wystarczy dotknąć oryginalnego przycisku W.BUTTON i uruchomić unikalną aplikację W.Control. Poruszaj się po swojej kolekcji muzyki, przeglądaj dzieła sztuki i ciesz się atrakcyjnym wyglądem menu. Odtwarzacz Walkman® z serii Z może również sortować kolekcję muzyki za pomocą aplikacji SensMe™: utwory są kategoryzowane według kierunku muzycznego, rytmu i innych kryteriów. Możesz wybierać spośród 14 kanałów tematycznych, aby dopasować się do swojego aktualnego nastroju (energiczny, relaksujący, muzyka taneczna, lounge, itp.)

Nieograniczone możliwości odkryć

Nie musisz podłączać komputera, aby odkryć świat nieznanych wcześniej doznań muzycznych. Dzięki łączności Wi-Fi odtwarzacz Walkman® Z Series zapewnia bezpośredni dostęp do milionów utworów.

Walkman® Z Series to także pierwszy przenośny odtwarzacz multimedialny firmy Sony działający w systemie operacyjnym Android™. Korzystaj z bogactwa preinstalowanych aplikacji i pobieraj nowe z ciągle rosnącej oferty Android Market™.

Podziel się swoimi preferencjami muzycznymi

Zintegrowane głośniki xLOUDTM pozwalają cieszyć się muzyką bez konieczności stosowania oddzielnego systemu głośników, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów z przyjaciółmi i rodziną.

Walkman® z serii Z to znacznie więcej niż tylko odtwarzacz. Pozwala na współdzielenie wszelkiego rodzaju danych z wieloma rodzajami urządzeń AV. Połącz się bezprzewodowo z innymi urządzeniami obsługującymi standard DLNA i ciesz się dostępem do muzyki, zdjęć i filmów z odtwarzacza Walkman za jednym dotknięciem bezpośrednio do telewizora, komputera lub domowego systemu stereo.

Podłącz odtwarzacz Walkman® do telewizora i ciesz się filmami, zdjęciami i grami na dużym ekranie i w jakości HD dzięki złączu HDMI. Można też bezproblemowo podłączyć do głośników Bluetooth®, słuchawek, wysokiej klasy systemu odtwarzania lub samochodowego systemu audio. I zapomnij o kłopotliwych przewodach!

Doskonały, antyodblaskowy ekran LCD zapewniający niezrównaną rozrywkę

Muzyka, wideo, gry i aplikacje po prostu ożywają na innowacyjnym, antyodblaskowym, wielodotykowym ekranie LCD o przekątnej 10,9 cm (4,3"). Szybkość reakcji w połączeniu z potężnym dwurdzeniowym procesorem NVIDIA® Tegra® 2 pracującym z częstotliwością 1 GHz sprawia, że wszystko - od przeglądania stron internetowych, przez filmy, po aplikacje - staje się dziecinnie proste.

Przenośny odtwarzacz multimedialny Sony Walkman® NWZ-Z1000 będzie dostępny od marca 2012 r. Dostępne pojemności to 8GB (czerwony i czarny) oraz 32GB (czarny).