Piątek, 12 lipca 2024

Jaki jest Twój kolor? Nowe douszne słuchawki House of Marley

4 czerwca 2022

Jakich słuchawek oczekujemy od marki nazwanej na cześć Boba Marleya? Stylowe jak dredy Boba Marleya, Tak radosny jak jego przeboje i tak kolorowy jak jego słynne berety. Twórcy nowych modeli House of Marley są gotowi spełnić wszystkie nasze oczekiwania! A przy tym obiecują, że zadowolą nas naturalnym i mocnym brzmieniem, i to nie tylko podczas słuchania reggae.

Złota

Nie wiemy, jak Bob Marley zareagowałby na ich efektowny wygląd. Ale nie wiemy, czy dziewczynki miałyby z tym problem! Wytrzymała ceramika o diamentowym szlifie i wykończenie w kolorze różowego złota to połączenie, które trudno pobić, zwłaszcza jeśli dorastało się na słuchaniu teledysków r-n-b. Za możliwości muzyczne słuchawek Nesta odpowiadają 6-milimetrowe przetworniki, specjalnie skalibrowane pod kątem mocnych basów we wszystkich gatunkach muzyki, a ergonomiczne obudowy i szeroki wybór wkładek dousznych zapewniają komfort użytkowania. Kabel w oplocie z miękkiej tkaniny sprawia, że nie plącze się on na ubraniu podczas chodzenia, biegania ani nie tworzy węzłów podczas noszenia go w kieszeni.

Grafit

Marley Nesta EM-FE033-HM.

Czy połysk różowego złota wydaje się zbyt jasny? Seria House of Marley jest dostępna w subtelnym wykończeniu w kolorze węgla drzewnego, co nadaje nausznikom wykończenie przypominające karbon. Obudowy są wykonane z litej ceramiki, która została zaprojektowana tak, aby wytrzymać najcięższe zużycie fizyczne, dzięki czemu pozostaną w jednym kawałku nawet po przypadkowym uderzeniu. Dobrze zaprojektowane krzywizny obudowy zapewniają komfort podczas długiego słuchania, a kabel w oplocie z tkaniny zachowuje elastyczność i lekkość bez efektów mikrofonowania i samozaplątania. Przetworniki o średnicy 6 mm są w stanie obsłużyć całe spektrum dźwięków od tonów niskich do wysokich, dzięki czemu można odtwarzać każdy gatunek muzyki, zarówno reggae, jak i heavy metal.

Niebieski

Nazwa pochodzi od słynnego przeboju Boba Marleya o trzech małych ptaszkach. Subtelny błękit słuchawek dla jednych przywodzi na myśl bezchmurne niebo, a dla innych muszlę ptaka. "Little Birds" mają bardzo poważny głos, ponieważ są wyposażone w duże 9-milimetrowe przetworniki, co wystarcza zarówno do uzyskania mocnego basu, jak i krystalicznie czystej góry. Anatomicznie poprawny kształt ich obudów nie tylko wyklucza nieprzyjemne odczucia nawet po wielu godzinach słuchania, ale także dokładnie izoluje uszy od uciążliwych dźwięków z otoczenia.

Biała

Ich białe, nakrapiane detale żywo przypominają jaja przepiórcze i mogą przyprawić smakoszy o ślinotok. Miłośnicy muzyki pokochają 9-milimetrowe przetworniki, gotowe do pracy w każdym zakresie częstotliwości i dostarczające muzykę z arystokratyczną swadą. Starannie zaprojektowane linie obudowy zapewniają zarówno komfort, jak i izolację akustyczną - muzyki nie zagłuszy ani metro, ani silniki samolotów.

Czarny

Marley Little Bird Czarny

Słuchawki z rodziny Marley Little Bird mają stonowany, ciemny kolor i są przeznaczone dla każdego, kto ceni sobie solidność i czystość, bez obsesji na punkcie ozdobnych falbanek. Ich 9-milimetrowe przetworniki zapewniają głębokie basy i nieograniczoną równowagę tonalną. Aby zapewnić doskonałą reprodukcję muzyki nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu, obudowy uszczelniają kanały słuchowe i zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Ale nie uwierają w uszy, nawet po wielu godzinach słuchania!