Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

CES 2021: głośniki bezprzewodowe JBL Charge 5 i Harman Kardon Onyx Studio 7

31 marca 2022

JBL Charge 5

JBL Charge 5 Czarny

Marka: JBL

Wersja Bluetooth: 5.1

Czas pracy, h: 20

Dodaj do ulubionych Dla porównania 13&nbsp490&nbspRR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd

Piąta generacja popularnego głośnika bezprzewodowego stała się jeszcze lepsza. Do łączenia się ze źródłem dźwięku wykorzystuje nową technologię Bluetooth 5.1, dla porównania poprzednia generacja głośników Charge działała w oparciu o Bluetooth 4.2. Głośnik jest w pełni odporny na kurz i wodę zgodnie z normą IP67. Producent twierdzi, że głośnik charakteryzuje się "imponującą czystością dźwięku i głębokimi basami".

Urządzenie JBL Charge 5 jest wyposażone w funkcję JBL PartBoost, dzięki której użytkownik może połączyć ze sobą kilka głośników JBL.

Czas pracy na baterii wynosi 20 godzin - na razie firma nie wprowadziła żadnych zmian, ale żaden inny konkurent nie osiągnął jeszcze takiego wyniku. Wzornictwo ładowarki Charge 5 nie uległo większym zmianom, nadal jest rozpoznawalne. Na bocznych pasywnych radiatorach umieszczono parę silikonowych odbojników, które chronią głośnik w razie upadku.

JBL wprowadza nowy model w sześciu kolorach: czarnym, niebieskim, szarym, czerwonym, turkusowym i w kamuflażu.

Harman Kardon Onyx Studio 7

Nowy Harman Kardon Onyx Studio 7 Czarny

Wi-Fi: tak

Zasilacz sieciowy: tak

Marka: Harman/Kardon

Dodaj do ulubionych Dla porównania 39&nbsp990&nbspRR. Subskrybuj Szybki podgląd

Firma Harman rozszerzyła swoją ofertę głośników Onyx o nowy model Onyx Studio 7. W dziedzinie wzornictwa przemysłowego głośniki te zawsze wyróżniały się doskonałym wykonaniem. Nowy Onyx nie jest wyjątkiem.

Onyx Studio 7 jest wyposażony w parę 25-milimetrowych głośników, użytkownik może połączyć kilka takich głośników w jeden system. Producent zapewnia 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania.

"Harman Kardon Onyx Studio 7 to unowocześniony dodatek do naszej wielokrotnie nagradzanej kolekcji" - powiedział Rodney Chan, wiceprezes i dyrektor generalny Harman Home Audio. "Brzmi równie wspaniale, jak wygląda, i z przyjemnością dodajemy go do popularnej kolekcji Onyx".