Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

CES 2021: Earin prezentuje najmniejsze i najlżejsze słuchawki TWS

5 kwietnia 2022

Szwedzki producent słuchawek zaprezentował trzecią generację swoich w pełni bezprzewodowych słuchawek. W nowej konstrukcji nie zastosowano pałąka w stylu AirPods ani wkładek dousznych z poprzedniego modelu A-2. Według firmy Earin, A-3 to najmniejsze i najlżejsze słuchawki, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

To poważna deklaracja, ale firma nie jest nowa; pierwsze słuchawki Earin True Wireless Earbuds zostały wydane w październiku 2015 r. i były jednymi z pierwszych w pełni bezprzewodowych słuchawek (pierwsze słuchawki firmy Onkyo pojawiły się miesiąc wcześniej).

Przejście z konstrukcji wewnątrzkanałowej na bardziej otwartą oznacza, że model ten nie jest wystarczająco szczelny, aby zapewnić aktywną redukcję hałasu (ANC), co jest celowym zabiegiem mającym zapewnić większe bezpieczeństwo podczas biegania, jazdy na rowerze lub po prostu poruszania się po mieście.


Mimo niewielkich rozmiarów, wnętrze jest bardzo poważne. Za dźwięk odpowiadają duże 14,3-milimetrowe przetworniki. Nie ma z góry ustalonych lewych i prawych słuchawek: obie pasują do każdego ucha, a po założeniu automatycznie przypisują lewy lub prawy kanał dzięki akcelerometrom. Aparat A-3 spełnia również normę IP52 dotyczącą ochrony przed kurzem i wodą; nie pomoże on w ochronie przed rozpyloną wodą pod wysokim ciśnieniem, ale powinien być odpowiedni do ochrony przed potem podczas ćwiczeń.

Firma Earin ma zamiar wypuścić słuchawki A-3 w pierwszym kwartale 2021 roku, a ich cena wyniesie 199 USD.

Earin A-3 Silver

Marka: Earin

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Szybkie ładowanie: tak

Dodaj do ulubionych Dla porównania 16&nbsp900&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Earin A-3 Czarny

Marka: Earin

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Szybkie ładowanie: tak

Dodaj do ulubionych Dla porównania 16&nbsp900&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd