Piątek, 12 lipca 2024

CES 2020: wyniki targów

7 listopada 2021

Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2020 kończą się dziś w Las Vegas, USA. Tegoroczna wystawa obchodziła swoje - — 50. rocznica.

Jeśli chodzi o osobiste urządzenia audio, trendy ostatnich lat - asystenci głosowi, aktywna redukcja szumów i w pełni bezprzewodowe słuchawki TWS - nadal nabierają tempa i pokrywają się, ewoluując w kierunku "w pełni bezprzewodowych słuchawek z aktywną redukcją szumów i asystentami głosowymi".

Zaokrągliliśmy wszystkie najlepsze bezprzewodowe słuchawki CES 2020 w jednym artykule, poznaj nowe produkty na 2020 rok od Sennheiser, Shure, Klipsch, Jabra, Aftershokz i Harman Kardon.

Producenci sprzętu Hi-Fi i High End dodają obsługę Dolby Atmos i innych technologii dźwięku przestrzennego, a także zajmują się tematem samochodowego sprzętu audio.

Klipsch wprowadza trzy soundbary z Dolby Atmos

Focal rozszerza swoją ofertę Chora i wprowadza na rynek swój pierwszy głośnik z Dolby Atmos

Creative przedstawia technologię Super X-Fi i pierwszy soundbar z DASS

Ale klasyczne/kablowe/stereo też nigdzie się nie wybiera, a producenci przywiozą na CES wiele ciekawych rozwiązań premium i flagowych!

Na przykład nowe audiofilskie słuchawki Audio-Technica.

A do końca roku spodziewana jest aktualizacja standardu Bluetooth, która powinna poprawić jakość bezprzewodowego dźwięku.