Środa, 19 czerwca 2024

Bang & Olufsen E6 Wireless nowość od duńskiego producenta

11 czerwca 2022

Możesz zapytać: "Po co nam kolejna para słuchawek sportowych?

Odpowiedź brzmi: to naprawdę sportowe słuchawki o doskonałej jakości dźwięku! Owszem, na rynku jest obecnie wiele modeli słuchawek sportowych, a ich jakość dźwięku jest na dobrym poziomie, ale ten model naprawdę brzmi świetnie! Jeśli więc jesteś osobą, która przywiązuje wagę do jakości słuchanej muzyki, a jednocześnie prowadzi bardzo aktywny tryb życia, te słuchawki na pewno Cię nie zawiodą.

Ponadto firma Bang & Olufsen zawsze przywiązywała wagę do wzornictwa i wysokiej jakości materiałów. Nowe słuchawki Bang & Olufsen E6 Wireless, oprócz tego, że oferują doskonały dźwięk, świetnie wyglądają.

Nauszniki są wykonane z miękkiego, szczotkowanego silikonu z metalicznymi detalami, a między nimi znajduje się magnes, który utrzymuje słuchawki bezpiecznie na miejscu, gdy nie słuchasz.

W zestawie znajdują się 4 różne rodzaje silikonowych poduszek słuchowych i jedna poduszka piankowa firmy Comply. Niezwykła cecha tych słuchawek: na kablu znajduje się miniaturowa zewnętrzna ładowarka. Jest to konieczne, aby zawsze mieć możliwość naładowania słuchawek w podróży. Na tym klocku wystarczy umieścić miniaturową ładowarkę (charge-cradle) i kilka godzin pracy więcej w kieszeni, a raczej w uszach :)